Szkolenie Transportowe - OCRK PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Kułaga
wtorek, 03 marca 2015 09:44

SZKOLENIE dla studentów TRANSPORTU
10.03.2015 godz. 9:00-15.00 Galeria GIL- II piętro.

Koło Naukowe TiLOG zaprasza  wszystkich zainteresowanych studentów Politechniki Krakowskiej, Wydziału Inżynierii Lądowej, kierunku Transport na szkolenie zorganizowane przy współpracy  z  Ogólnopolskim Centrum Rozliczania Kierowców (http://www.ocrk.pl/).

Tematyka szkolenie:
1) Urządzenia rejestrujące czas pracy kierowców
2) Normy czasu prowadzenia pojazdów, przerw i odpoczynków
3) Praca osoby zaradzającej transportem

Szkolenie jest całkowicie BEZPŁATNE.

Każdy z uczestników  otrzyma imienny  CERTYFIKATY UCZESTNICTWA od firmy OCRK.

Bezpośrednio po szkoleniu będziemy mogli wysłuchać dwóch prezentacji przedstawicieli Koła Naukowego LoGIStic  z Akademii Morskiej w Gdyni. Tematy wystąpień to „Pudełka na wodzie” oraz  Piractwo morskie realnym niebezpieczeństwem dla rozwoju żeglugi międzynarodowej”.

Z racji ograniczonej liczby miejsc obowiązują  ZAPISY. Prosimy o nadesłanie następujących danych: Imię, Nazwisko, Kierunek (Transport), Rok na którym studiujecie - na adres:  szkolenie.tilog@gmail.com  (w tytule "OCRK").

Poprawiony: poniedziałek, 13 kwietnia 2015 17:04