O nas PDF Drukuj Email

Koło Naukowe Logistyki TiLOG jest organizacją studencką działającą na wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej przy Zakładzie Transportu L-32. Opiekunami koła są dr hab. inż. Lidia Żakowska oraz mgr inż. Paweł Więcek. Jako organizacja uczelniana KNL TiLOG zrzesza studentów kierunku Transport, stanowiących silną grupę młodych i zdeterminowanych logistyków. Naszą główną misją jest wymiana wiedzy i doświadczeń, dlatego jednym z podstawowych założeń działalności jest konfrontacja teorii z praktyką. Działalność w kole traktujemy jako cenne uzupełnienie wiedzy zdobywanej w ramach wykładów i innych zajęć na uczelni. Łączy nas zamiłowanie do logistyki, a wymiana zdań na temat naszych zainteresowań jest doskonałą formą powiększania bagażu doświadczeń.

Jako dynamiczni i kreatywni studenci, z głowami przepełnionymi masą pomysłów, stawiamy na działalność w grupie. Inicjatywa i zaangażowanie każdego z osobna stanowi według nas cenną formę rozwoju organizacji. W naszej działalności staramy się zaspokajać nie tylko rozwojowe potrzeby koła ale także często indywidualne zainteresowania naszych członków. Osoby z nami współpracujące mają możliwość zaproponowania własnego pomysłu a następnie jego realizacji w ramach współpracy z kolegami. Cenimy sobie pomysłowość i nowoczesne rozwiązania, dlatego jesteśmy otwarci na współpracę z każdym, kto chce czynnie uczestniczyć w życiu KNL TiLOG.

W kontaktach zewnętrznych staramy się wykorzystać jak największy zasób naszych doświadczeń i możliwości. Ponieważ stawiamy na indywidualne podejście do firm z branży logistyki oraz innych organizacji o podobnym profilu co nasz, wymagamy od siebie dużego stopnia profesjonalizmu i zaangażowania. Uważamy, że współpraca powinna przynosić korzyści obu stronom, dlatego istotne jest dla nas zadowolenie i chęć dalszej kooperacji w płaszczyźnie logistyki. W ramach partnerstwa gwarantujemy ze swojej strony pełną mobilizację i dojrzałe podejście.