Logistyka dla Pierwszaka 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michał Mazur
piątek, 14 października 2011 11:01

W dniu 13.10.2011 odbyła się czwarta już edycja projektu Logistyka dla Pierwszaka, który ma na celu umożliwienie wstąpienia w szeregi naszego Koła studentom pierwszego roku kierunku Transport, przedstawienia im podstawowych informacji na temat uczelni, kampusu oraz koła.

Edycję tą przygotowali i poprowadzili studenci drugiego roku, którzy rok temu sami brali udział w LdP 2010 - Konrad Chwastek i Paweł Wykurz. Spotkanie rozpoczęło się punktualnie o 16:15 od prezentacji na temat uczelni oraz KN TILOG. Informacje zawarte w prezentacji przydały się w trakcie następnego punktu programu, jakim był konkurs. Największy problem "pierwszakom" sprawiło narysowanie wagonu do dłużycy - wielu nie wiedziało czym jest dłużyca. Spośród przystępujących do konkursu udało się jednak wybrać najlepsze odpowiedzi.

Po przeprowadzeniu części bardziej "teoretycznej" przeszliśmy do klubu Dziekanat, aby lepiej się poznać, porozmawiać na temat studiów i nietylko ;)

Bardzo dziękuję Konradowi i Pawłowi za przygotowanie w bardzo krótkim czasie projektu Logistyka dla Pierwszaka. Koło zaczęło swoją działalność już od początku października. W przyszłym tygodniu czeka nas spotkanie, na którym wybierzemy nowe władze Koła, a potem bierzemy się za następne ciekawe akcje!