Nasze projekty PDF Drukuj Email

Dni Transportu

Dni Transportu to ogólnopolska konferencja studencka poświęcona branży TSL. Głównym celem twórców Dni Transportu jest wymiana wiedzy i doświadczeń zarówno ze środowiskiem akademickim, firmami branży TSL, jak i z ze studentami z innych uczelni na terenie całego kraju, co z całą pewnością służy współpracy akademickich kół logistycznych. Co roku podczas trwania konferencji organizowane są ponadto warsztaty. Zapraszamy na stronę internetową tegorocznej edycji www.dnitransportu.eu.

Logistyka dla Pierwszaka

"Logistyka dla Pierwszaka" to spotkanie integracyjne ze studentami pierwszego roku kierunku Transport na Wydziale Inżynierii Lądowej PK. Jest to znakomita okazja do poznania, prezentacji działalności TILOGu oraz przekazania pomocnych informacji dla pierwszaków. W roku 2008 odbyła się pierwsza edycja tego projektu, a kolejna w październiku 2009 roku. Działamy co roku, ostatnia LdP odbyła się 24.10.2013r.