Warsztaty z programem TransEDU PDF Drukuj Email
Wpisany przez Konrad Chwastek
piątek, 14 grudnia 2012 17:32

Zapraszamy do udziału w pierwszych warsztatach, podczas których będziecie logistykami organizującymi transport ładunków.

Program TransEDU przybliża sposób funkcjonowania firm transportowych w Polsce, przy wykorzystaniu najnowszych technologii, stosowanych przez 200 tysięcy logistyków w Europie.

Pod niżej zamieszczonym linkiem znajdziecie krótki filmik, który prezentuje działanie programu.

Warsztat jest okazją do zapoznania się z aplikacja, która jest oparta na systemie TRANS.
TRANS to internetowa platforma wymiany informacji o wolnych ładunkach i pojazdach ciężarowych.

Na warsztat może się zapisać każdy student Politechniki Krakowskiej.

Odbędą się one w czwartek 20 grudnia o godzinie 18:00 oraz 19:00.

Co zrobić, aby zapisać się na warsztat?

Wystarczy wysłać e-mail na adres knltilog@gmail.com w treści podając imię, nazwisko i godzinę, na którą chcesz się zapisać.

Na każdy warsztat jest 15 miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty odbędą się w pracowni Zakładu Zarządzania i Sterowania w Transporcie i Logistyce L-34 Politechniki Krakowskiej na Czyżynach.