Szukaj na stronie

LogowanieTargi Transportu, Spedycji i Logistyki - EXPOSilesia 2013 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Wojdyła   
środa, 15 maja 2013 09:49

Dnia 16 kwietnia br. czteroosobowa grupa członków naszego Koła miała okazję uczestniczyć na „Targach Transportu, Spedycji i Logistyki” na terenie Expo Silesia w Sosnowcu.

 

Silesia TSL EXPO corocznie skupia wiodących przedstawicieli branży logistyki, magazynowania , transportu drogowego oraz kolejowego. Jednym, dość ważnym elementem targów jest szeroki wachlarz imprez im towarzyszących tj.: konferencje, seminaria, pokazy, warsztaty oraz konkursy. Podczas targów na stanowiskach wystawców zostały zaprezentowane różnego rodzaju nowości targowe m.in.:

 

· moduł analiz i wizualizacji 3D magazynu- ELSE spółka jawna Mikielewicz, Zajączkowski

· Samo-ładujący wózek podnośnikowy- FRENDIX® Polska INNOLIFT®

· Oprogramowanie -CarLo Soloplan Polska Sp. z o.o. Sp.k.

· 6-stopniowy mobilny symulator jazdy samochodem ciężarowym i autobusem w warunkach specjalnych- Centrum Edukacji Zawodowej CARGO Sp. z o.o.

 

Niektórzy z nas mieli okazję do przekonania się, co dzieje się z pasażerami podczas dachowania pojazdu. Symulator dachowania to urządzenie, którego jednym z celów jest pokazanie jak ważne są pasy bezpieczeństwa w pojeździe.

W trakcie targów istniała możliwość obejrzenia najnowszych modeli samochodów ciężarowych, prenumeraty czasopism branżowych oraz porozmawiania z przedstawicielami firm z branży, która nas interesuje.

Poprawiony: sobota, 07 grudnia 2013 15:41